Вартість доставки

Ми раді вітати Вас на сайті Ivatherm, та повідомляємо, що будь-яка покупка на цьому сайті проходить через продажі в аптеці.

 

Вартість доставки замовлення до 500 грн — 50 грн. 

При замовленні на сумму від 500 грн (з урахуванням усіх знижок) доставка здійснюється за наш рахунок.

Терміни відправки замовлення

При оплаті замовлення до 12:00 в будній день замовлення буде передано у відправку того самого дня. В інших випадках – наступного робочого дня.

 

ВАЖЛИВО! Уважно перевіряйте контактні дані для відправки замовлення, інакше ми не зможемо гарантувати Вам отримання Вашого замовлення.

Строки доставки замовлень

Строки доставки замовлення встановлюються перевізниками «Нова пошта».

Оплата замовлення

Оплата замовлення відбувається шляхом безготівкового перерахунку при оформленні замовлення за допомогою картки Visa / Mastercard.

Повернення товару

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" парфумерно-косметичні засоби не підлягають обміну та поверненню.  

 

Але ми просимо перевіряти замовлення одразу при отриманні. Всі замовлення страхуються на вартість замовлення і, у випадку, якщо за вини перевізника упаковки пошкоджені – Ви маєте право на відшкодування зі сторони Перевізника.

 

У випадку, якщо отриманий товар не відповідає замовленню, просимо повідомити нам до моменту розпаковки i вiдкриття товару. Якщо помилка виникла з нашої вини, ми виправимо її. Наполягаємо, що товар, що був помилково відправлений Вам, повинен зберігати цілісність оригінальної упаковки.

Ви можете зв'язатися з нами за телефоном +38 067 144 20 22,
або скористатись формою